Dzień Kobiet <3

08.03.2020

“Dzień Kobiet…Dzień Kobiet…niech każdy się dowie, że dzisiaj jest Święto Kobiet”!
Pani Jola- lat 45 chce bukiecik kwiatków…najlepiej zrywanych własnoręcznie o poranku przy blasku wchodzącego słońca i szumu pobliskiego strumyka. Oczywiście okraszonym własnoręcznie przygotowanym śniadaniem przy blasku wschodzącego słońca z świeżo wyciskanych pomarańczy, kupionej na pobliskim bazarku. To wszystko oczywiście powinno być podane na srebrnej tacy, podanej do łóżka bezpośrednio po obudzeniu…


Pani Kasia- lat 32 chce kolację przy świecach…oczywiście w drogiej restauracji, najlepiej z modną nazwą i nowoczesnym wnętrzem, żeby fotka na Insta dobrze wyszła i przyciągnęła kolejnych obserwatorów.
Pani Basia- lat 64 czeka tylko na laurkę od Wnusia…bo przecież nic nie ucieszy jej bardziej niż dwie kolorowe kreski na kartce nabazgrane przez 3-latka. Nic bardziej nie będzie cieszyć jej oka, niż te kilka kolorowych plam przyczepionych do lodówki magnesem „Najukochańsza Babcia”.
Karolina- lat 20, marzy o szalonej randce w srebrnym BMW na wzgórzu tuż za miastem, z tym wyśnionym, najbardziej popularnym chłopakiem ze szkoły.
Pani Anna- lat 38 pragnie w ten jeden, jedyny dzień w roku mieć czas dla siebie. Tylko dla siebie. Żeby w ten szczególny dzień, jej mąż wziął dzieci na długi spacer. Żeby mogła nalać wody do wanny i w spokoju cieszyć się ciszą w domu i oddać się lekturze „Przeznaczeni” Katarzyny Grocholi.

Ile Kobiet, tyle pragnień…
A ja chcę żebyś był…bez tych standardowych i oklepanych życzeń…bez presji kolejnego prezentu…bez sztucznych wysiłków, żeby uczcić kolejne święto.
Żebyś każdego dnia pamiętał o powiedzeniu „Dzień dobry”, tuż po przebudzeniu.
Żebyś strofował mnie, kiedy wyjdę z rozpiętą kurtką na mróz.
Żebyś wspierał moje wybory. Żebyś naprowadzał mnie na prawidłowe tory, kiedy zechcę przestać kierować się logiką.
Żebyś kupił czekoladę podczas kobiecych, ciężkich dni.
Żebyś zmył naczynia, kiedy przyjdę zmęczona z pracy.
Bądź! Przytul! Powiedz, że kochasz! Jak każdego dnia…jak każdego roku…tylko tyle i aż tyle!
Może jestem dziwna… ale myślę, że prawdziwe uczucie ma święto każdego dnia. Dlatego wczoraj, dziś, jutro…bądź mym najlepszym prezentem💖
City Jungle życzy wszystkiego najlepszego dla wszystkich Kobiet…bo my jesteśmy wyjątkowe 😊
KAŻDA Z NAS 💖

blog CityJungle.pl

3 thoughts on “Dzień Kobiet <3

Komentarze są wyłączone.